Návod na použitie

Celý postup pridávania vlastnej recenzie je veľmi jednoduchý a popíšeme si ho v nasledujúcich niekoľkých krokoch.

1. Pre pridanie recenzie svojho vozidla musíte byť registrovaný a prihlásený používateľ. Registrovať sa môžete kliknutím na položku „Registrácia“ v menu „Administrácia“ v pravej vrchnej časti stránky. Rovnako sa v tomto menu nachádza aj položka „Prihlásiť sa“ pre prípad keď ste už registrovaný na našich stránkach (ak ste sa už registrovali na ktorejkoľvek našej stránke vyskúšajte sa prihlásiť pod danými údajmi, mali by vám fungovať).

1

2. Po úspešnej registrácii a prihlásení sa do systému už môžete okamžite pridávať svoju recenziu. Stačí kliknúť opäť v pravej vrchnej časti stránky na položku „Pridať článok„.

2

3. Následne sa vám otvorí jednoduchý formulár, ktorý len vyplníte na základe vašich vedomostí o danom vozidle. Formulár je pre lepšiu orientáciu textu rozdelený do niekoľkých tematických celkov. Ak sa k niektorému nechcete vyjadriť nevadí, nechajte textové pole prázdne. Svoju recenziu si môžete kedykoľvek uložiť ako koncept a následne sa k nej opätovne vrátiť neskôr. V prípade, že už chcete svoju recenziu zverejniť, je potrebné kliknúť na tlačidlo „Publikovať„. Vtedy sa odošle na schválenie editorom. Buďte prosím trpezlivý, článok bude schválený čo najskôr. Ak náhodou vo výberových poliach „Značka“ a „Model“ neobjavíte tie svoje, prosím kontaktujte nás. Rovnako nás kontaktujte v prípade akýchkoľvek otázok:

info@autorubik.sk

 

3